Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

В заходах присвячених Дню українського добровольця взяли участь заступник голови районної ради Оксана ЦИМБАЛ, депутат обласної ради Наталія СУХОНОС, голова районної військової адміністрації Сергій СІРЯЧЕНКО та міський голова Олександр ГРИЦАЄНКО.
Заступник голови районної ради вручила грамоти районної ради за зразкове виконання своїх службових обов’язків по захисту територіальної цілісності та незалежності України під час російської агресії. «День добровольця - не свято, а привід ще раз подякувати людям, чиєю мужністю вже 9 років захоплюється весь світ» - зазначила вона.
010203040506