Вже багато десятиліть неможливо уявити світ без засобів медіа, радіо, телебачення, телефонії та мережі Інтернет-зв’язку. В наш час інформація – це найцінніший ресурс, від якого залежить розвиток суспільства та безпека держави.Телебачення

Працівники медіа першими сповіщають суспільство про все, що відбувається в нашому світі, вони одні з тих, хто служить на передовій інформаційного поля. Щоденна відданість своїй справі зв'язківців, журналістів, працівників радіо та телебачення – це величезний вклад в розвиток держави та виховання інформаційного суспільства.

Ваш високий професіоналізм, мужність та цілодобова нелегка праця забезпечують наше спокійне життя.

Щиро вітаємо зі святом всіх причетних! Нехай ваше здоров'я буде міцним, а зв'язок і сигнал завжди надійним! Зичимо вам натхнення, невичерпної енергії, чесної конкуренції та нових досягнень!

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО