Залізничника

Важко уявити сучасне життя без залізниці, яке посідає важливе місце в економіці країни. На даний час залізниці України стали символом надійності, постійного руху вперед і прагнення до розвитку, а професія залізничника і донині залишається найбільш затребуваною і почесною.

З перших днів повномасштабного вторгнення рашистів на територію України ви залишилися вірними своїй професії. Завдяки вам і вашим колегам мільйони українців змогли виїхати із міст, де точилися жорстокі бої, щодня ви перевозите тонни важливих вантажів, які так потрібні українцям.

Дякуємо вам за вашу працю і відданість професії та Україні.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло.

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО