01-2111-

16 квітня в рамках акції «За чисте довкілля» у Лубенському районі був проведений суботник. Особлива увага під час прибирання приділялася облаштуванню пам’ятників, пам’ятних місць.

Колектив Лубенської районної ради та райдержадміністрації, а це близько 90 осіб, працював на Зажур – горі. Було прибрано Алею пам’яті, територію біля меморіалу «Голодомор-33», біля пам’ятного знака на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Також наводився порядок у зонах відпочинку, прибиралися несанкціоновані сміттєзвалища у належний стан були приведені дороги, як районного так і обласного значення. Зокрема, на головному автошляху «Київ-Харків-Довжанський» було задіяно по 8 бригад дорожніх підприємств Лубенської ДЕД та «Лубенської філії райавтодор», які працювали не покладаючи рук.