ДмитренкоВсіх до одного ми повинні пам’ятати.

Хто нас в цей час тяжкий на сході захищав,

Щоб знала кожна вбита горем мати,

Що не недаремно син своє життя віддав”

Сьогодні минають сьомі роковини з дня загибелі одного з найкращих синів України, нашого земляка,  командира роти охорони, 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас», Дмитренка Віктора Івановича.

Він поклав своє життя, захищаючи Батьківщину та нас з вами в неоголошеній війні на Сході країни. Ранком 29-го серпня 2014-го загинув під час виходу «зеленим коридором» з Іловайського котла. Їхав у кузові броньованого «КАМАЗа» в складі автоколони батальйону «Донбас» по дорозі з села Многопілля до Червоносільського. Коли «КАМАЗ» вже в'їжджав до Червоносільського, по ньому вистрілив російський танк. Кабіну розірвало, здетонував боєкомплект у кузові.

У Лубнах була відкрита меморіальна дошка Віктору Дмитренку.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни

• нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (25.3.2015, посмертно).

Вшануємо пам’ять Героя! Нехай у наших серцях завжди живе вдячність за подвиг Віктора Дмитренка, його патріотизм та незламність духу, добро та безмежну любов до України. Вічна йому слава! Пам’ятаємо, пишаємося і сумуємо…