2444422 червня, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, та напередодні Дня молоді і Дня Конституції України в селі Мацківці відбулося відкриття першості району з міні-футболу серед відділень дитячо-юнацької спортивної школи.Приємно зазначити, що молодь нашого району має активну життєву позицію, завжди підтримує та ініціює добрі справи. Так, члени Лубенської міськрайонної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» (голова Оксана Цимбал) одноголосно вирішили підтримати майбутню молодь нашого району і забезпечили переможців змагань Кубками та медалями.Всіх присутніх привітали голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, сільський голова Мацківської сільської ради Микола Дзюба, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віта Брюховецька. Зокрема Віктор Алєксєєнко зазначив, що районна влада постійно дбає про створення умов для всебічного розвитку підростаючої юні. та напередодні Дня молоді і Дня Конституції України в селі Мацківці відбулося відкриття першості району з міні-футболу серед  відділень дитячо-юнацької спортивної школи.