22_555

День навколишнього середовища на Лубенщині пройшов активно. 21 квітня  лубенці прибирали, робили все, щоб рідний край був чистим, красивим, ошатним. В кожному населеному пункті району  жителями, працівниками сільських рад , учнями шкіл та училищ проведені роботи по прибиранню прибудинкових територій адміністративних будівель, ліквідовано несанкціоновані  сміттєзвалища, упорядковано газони та квітники.

Працівники районної ради, райдержадміністрації на чолі з головою районної ради Олексієм Дядечком, головою райдержадміністрації Віктором Алєксєєнком навели  порядок на Зажур-горі  біля Всеукраїнського пам»ятника «Голодомор-33», Алеї пам»яті чорнобильців: вигребли листя , побілили дерева, вирубали чагарники.