9_9    10 березня у Карпилівському сільському клубі панувала дружня атмосфера, тут святкували свято жінки - 8 Березня. У залі зібралася усі ті, хто наповнює життя красою, добром, материнством – мами, бабусі, дружини, доньки, сестри, племінниці. Цього вечора найкращі слова були адресовані їм – рідним і дорогим, найкращим.

Зі словами привітань до присутніх звернулася заступник голови районної ради Євгенія Яковченко. Вона побажала усім жінкам удайського краю міцного здоров»я, здійснення всіх мрій, задумів і сподівань

На присутніх чекала захоплююча концертна програма: виступи жіночого ансамблю «Карпиляночка» під керівництвом Юрія Іванченка, гумор Наталії Стеценко, задушевні пісні Валентини Симоненко і її донечок та інших учасників художньої самодіяльності.

Концерт вдався, а доказ тому - гарний настрій усіх, хто, незважаючи на домашні справи і турботи, прийшов до сільського клубу аби вшанувати берегиню роду  людського- Жінку.