10 лютого голова районної ради Олексій Дядечко взяв участь у засіданні правління Української асоціації районних та обласних рад, яке проходило в м. Києві.

Вів засідання президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

З метою впровадження проектів і програм за підтримки міжнародних організацій, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування в Україні, між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Члени правління висловили ряд зауважень і пропозицій до проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Було прийнято рішення - направити звернення Асоціації до центральних органів влади про відкликання та подальше доопрацювання законопроекту.

До складу Асоціації було включено Чорнухинську районну раду.

Прийнято фінансово-господарський звіт за 2011 рік та затверджено Кошторис Асоціації на 2012 рік, затверджено План роботи Асоціації на 2012 рік.

Насамкінець засідання члени правління затвердили план роботи Правління та Секретаріату Асоціації на 2012 рік.