20 лютого у сквері, який названо на честь Героїв Небесної Сотні, що на Володимирському Майдані, відбувся мітинг-реквієм, з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнені пам»яті Героїв Небесної Сотні, українців, які загинули за честь і волю, право бути народом, країну в якій не страшно жити і виховувати дітей. Біля пам»ятного знака, постамента з хрестом, зібралися усі небайдужі луб енці, хто пам»ятає і кому болить, а головне, хто розуміє, якою ціною справжні патріоти виборювали демократію і європейське майбутнє. Серед учасників мітингу голова районної ради Григорій Угляниця, міський голова Олександр Грицаєнко, депутат обласної ради Руслан Ляшко, учасники Революції Гідності, учасники АТО, представники духовенства УПЦ, молодь, громадськість.
Ведучі заходу згадують криваві події , що розпочалися з листопада 2013 року по лютий 2014, коли мирні протести молоді стали кривавим побоїщем , не бажанням влади чути думку народу, віддавались накази знищити, приборкати, залякати і цими звірськими діями, снайперськими пострілами Україна втрачала найкращих синів і дочок, які пішли у розквіті сил, бажаючи своїй державі кращого майбутнього, довівши, що не будуть сліпими маріонетками, що за свої переконання ітимуть до останнього, тож і йшли.
До присутніх звернулись живі свідки тих подій, лубенці, що були на Майдані: Микола Біляєв, Віктор Сивуха, Олександр Жданенко, двоє останніх пройшли АТО. У своїх виступах вони наголошували на тому, що Революція Гідності не була марною, вона змінила кожного, змінила погляди на життя, визначивши пріоритети, а втрачені долі, людська пам»ять про Героїв – це своєрідні дороговкази не зупинятись, будувати гідне майбутнє, якби важко це не давалося. Згадали і Дебальцівський котел, події якого припадають на лютий 2015 року, де під час так званого припиненого вогню у зоні АТО українська армія понесла страшні втрати, а повну кількість зниклих безвісти і до сьогодні не встановлено.
По усіх загиблих українцях, героях, які полягли, за незалежність, демократію, територіальну цілісність держави в різні роки було відправлено панахиду, яку очолив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір УПЦ КП у співслужінні благочинного Лубенського округу протоієрея Володимира Ігнатовича та духовенства. На завершення архієпископ закликав лубенців замислюватися над власними вчинками, а в душі прагнути добра.
Навколо пам»ятного знака героям Небесної Сотні запали свічки, нехай полум»я цих вогників зігріють душі тих, віддав своє життя за Україну!