DSC_084524 грудня у відремонтованій просторій актовій залі Михнівського будинку культури відбулося свято творчого звіту колективів художньої самодіяльності Михнівської сільської ради. Щоб насолодитися концертом, оцінити якість виконаних робіт, до Михнівець прибули голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко. На гостей свята і чекала різножанрова концертна програма:  пісні, танці, гумор, драматичне мистецтво.

Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко привітали михнівчан зі святом, бажаючи творчих успіхів, перемог і досягнень у оновленій актовій залі. Керівники району повідомили, що на наступний рік заплановано проведення опалення у Михнівському будинку культури та ремонт Тернівського сільського клубу.

Барвистим, колоритним, емоційним назвала концерт, підготовлений сільськими аматорами, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко.