555555    18 грудня в районному будинку культури відбувся творчий звіт зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина» (керівник Тетяна Мінакова).

Учасники трьох вікових груп колективу продемонстрували присутнім 28 танців. Переважали українські народні композиції, а також танці народів світу.

Привітати зразковий ансамбль фольклорного танцю з важливою подією прибули заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Вони побажали завзятим танцівникам нових успіхів і перемог та на згадку вручили керівнику ансамблю фотолітопис «Лубенський край».

Свої вітання юним талантам висловила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрація Людмила Пазенко.

В залі панувала святкова атмосфера: посмішки, овації, гучні оплески глядачів вже в котре довели, що лубенці люблять і шанують, захоплюються виступами     зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина».