6666666666-------------222222-8888888885 червня голова районної ради Олександр Темченко  спільно з І заступником голови райдержадміністрації  Ігорем  Несторенком відвідали  колектив громадсько-політичної газети «Лубенщина»,    привітавши усіх з професійним святом - Днем журналіста.

Керівники району, спілкуючись з журналістами, висловили  ряд думок щодо подальшого інформаційного наповнення газети, а також  вислухали  редактора Олександра Міщенка, який поділився  подальшими планами розвитку районної газети.

З нагоди професійного свята Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено техпрацівника громадсько-політичної газети «Лубенщина» Альону Омельян, завідувача відділом молодіжного та культурно-мистецького життя газети Юлію Антонець, головного бухгалтера газети Наталію Слинько, коректора Людмилу Касьянененко.