На переконання заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди суть реформи в тому, що на базовому рівні мають сформуватися громади, здатні створювати комфортне середовище не для сільського чи міського голови, а для громадян. Новостворені громади повинні мати потенціал для розвитку, бути привабливими для інвестування. І ще один важливий момент: процес створення спроможних громад побудований на відкритості, готовності до діалогу, так щоб кожен крок – від розробки перспективного плану до укладання договорів про об’єднання - був пояснений, донесений місцевими чиновниками до людей. Окрім посадових осіб роз’ясненням ідей реформи, вивченням думки громадськості займаються експерти Офісів реформ, створених у кожній області. На Полтавщині відповідальним від виконавчої влади визначено першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Пісоцького, а Офіс реформ очолила депутат обласної ради Ірина Балибіна. Звернутися безпосередньо до експертів Офісу із запитаннями можна з 9-00 до 17-00 за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к. 217, за телефонами: 56-06-02, (050) 404-11-67, (097) 407-52-32, (050) 591-71-14, або написавши на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..