17 квітня у районній раді відбулася нарада з сільськими головами,  на якій  основним питанням порядку денного було  питання добровільного об»єднання територіальних громад. На початку зібрання перед присутніми виступив голова районної ради Олександр Темченко, який зауважив, що слід  серйозно обміркувати варіанти об»єднання, адже від  цього рішення залежить майбутнє  громад Лубенщини.

Він запропонував  заслухати начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлану Самійленко, начальника відділу охорони здоров»я Тетяну Семистрок, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації  Людмилу Пазенко, начальника Лубенської ОДПІ Олександра Коломійця, які проаналізували перспективи громад до об»днання та після об»єднання у 4 громади. Тож докладно  вислухавши доповідачів,  сільські голови  залишились аби обміркувати почуте.