1 888000На Лубенщині відзначили 201 річницю від дня народження генія українського народу Тараса Шевченка. Захід пройшов у селі Ісківці біля пам»ятника Великому Кобзареві. Тут зібралися усі, для кого слова Тараса Шевченка є дороговказом, а це делегація з району, місцеві жителі, молодь, громадськість. У Ісківцях шанують Великого Кобзаря, адже він бував у селі не раз, відвідував свого товариша етнографа Олександра Афанасьєва-Чужбинського, пив воду з криниці, яка до сьогодні пригощає усіх смочною прозорою водою. Біля пам»ятного знаку з вуст учнів Ісківецької школи лунали пророчі вірші Кобзаря. Про значущість творчості Тараса Шевченка говорив у своєму слові і голова райдержадміністрації Роман Сидоренко. Словами Кобзаря до єдності закликав громаду і сільський голова Ісковецької сільської ради Микола романюта.