24 листопада у районному будинку культури відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності. Концерт розпочали чарівні ведучі Інна Оверченко та Олександр Зінченко. Вабили око розмаїття костюмів та виконавська майстерність танцювальних колективів: ЗАФТ «Перлина», ЗАТК «Водограй», східного танцю «Аміра», спортивного бального танцю «Тандем», спортивного танцю «Ренесанс». Красиві ліричні пісні звучали з вуст виконавців Інни Кисіль, Юлії Завгородньої, Катерини Кондратенко, НАЖВА «Любисток», народного чоловічого вокального ансамблю РБК, троїстих музик. Глядач мав змогу насолодитися дебютом новоствореного хорового колективу РБК. Своє мистецтво дарували музично-драматичний колектив «Жарти», лялькова студія «Гостинець» та циркова студія «Маска». Завершальним був виступ найдосвідченіших учасників художньої самодіяльності народного гурту «Українська Швейцарія». Зі словами подяки і привітань звернулася начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко. Всі присутні отримали гарний настрій та безліч приємних вражень.