DSC03726

19 листопада за участі голови районної ради Олексія Дядечка у районній раді відбулося засідання Президії. Був сформований порядок денний 21 сесії районної ради. На сесії районної ради буде розглянуто наступні питання:

• Про звіт голови районної ради.
  • Про виконання Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2013 рік та про Програму соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2014-2015 роки.
  • Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік».
  • Про внесення змін до Програми по обслуговуванню платників податків, підвищення рівня знань податкового законодавства та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів на 2012-2015 роки.
  • Про надання права на отримання позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету в 2014 році.
  • Про внесення змін до рішення районної ради від 27 вересня 2013 року «Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний підвіз школярів».
  • Про погодження зміни умов трудових договорів.
  • Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території  Вищебулатецької сільської ради
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вовчицької  сільської ради.