22224444444444444444

18 жовтня відбулася робоча нарада фахівців із соціальної роботи Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Голова районної ради Олексій Дядечко наголосив на важливості виконання соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Наталія Ісаєнко зупинилася на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Головне – донести до кожного інформацію про роботу всіх гілок влади на рівні району, області, держави.Директор РЦСССДМ Ірина Харченко проаналізувала роботу соціальних фахівців, довела завдання до виконання.Одним із головних завдань Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» є наближення соціальних послуг до кожного. Тому на сьогоднішній день значну роль відіграють соціальні служби, які створюють систему соціального обслуговування населення.