455555

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги, адже не всім дано таке величезне досягнення відчути мудрість своїх років. Мешканка села Лушники Ганна Антонівна Рудь 2 жовтня приймала вітання із 105-річним ювілеєм. На її адресу прийшла листівка від Президента України Віктора Януковича з найкращими побажаннями і сердечною вдячністю за багаторічну самовіддану працю, низький уклін за життєву мудрість, багатий досвід, незламність перед воєнним лихоліттям та труднощами післявоєнної відбудови. Надійшли вітання ювілярці від голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка. У день народження вітали Ганну Антонівну голова районної ради  Олексій Дядечко,  голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, директор територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Наталія Хомкіна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Старостенко, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, які щиро зичили Ганні Антонівні міцного здоров’я, душевного спокою, поваги і любові близьких та рідних.