Тарандинцівська сільська рада

27 сесія шостого скликання

від «27» березня 2013 року

Про Порядок передачі в оренду майна

комунальної власності територіальної громади,

Методику розрахунку та порядок використання

плати за оренду, типові форми договорів оренди

Відповідно до статті 143 Конституції України, статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Цивільного та Господарського кодексів України, Тарандинцівська  сільська  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити :

Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади сільської ради (додаток 1);

Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади Тарандинцівської сільської ради та пропорції її розподілу (додаток 2);

Типову форму договору оренди нерухомого майна та іншого окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності територіальної громади Тарадинцівської сільської ради  (додатки 3).

2. Підприємствам, установам, організаціям, які уповноважені управляти та є орендодавцями майна комунальної власності територіальної громади сільської ради :

2.1.При передачі майна в оренду керуватися затвердженими Порядком, Методикою та типовою формою договору оренди.

2.2. Привести чинні договори оренди у відповідність до затверджених Порядку, Методики та типової форми договору оренди.

3. Виконавчому комітету сільської ради забезпечити виконання заходів з відстеження результативності цього регуляторного акта у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань планування бюджету.

Сільський голова                                                                     Т.В.Галета

Перегдянути додатки до проекту рішення  "Про Порядок передачі в оренду майна  комунальної власності територіальної громади, Методику  розрахунку  та порядок  використання плати за оренду, типові форми договорів оренди"