Тарандинцівська сільська рада

від ________________ 2011 року

Про організацію оплачуваних

громадських робіт у 2012 році

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про зайнятість населення», Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 року № 839 та з метою надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.      Визначити таким, що відповідають потребам територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку види оплачуваних громадських робіт:

-         благоустрій територій населених пунктів сільської ради.

2.      Затвердити перелік обєктів, на яких передбачено проведення оплачуваних громадських робіт (додаток).

3.      Створити додаткові робочі місця для організації та проведення оплачуваних громадських робіт.

4.      Укласти договір про спільну діяльність з організації оплачуваних громадських робіт з Лубенським міськрайонним центром зайнятості.

5.      Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                        Т.В.Галета

Переглянути додатки до проекту рішення "Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2012році"