ТАРАНДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Про встановлення ставок податку

на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів,відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись статтями 12, 266 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Cільська рада вирішила:

1. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

2. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

3. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

4. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 0,5 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

5. Пільги зі сплати податку надаються у відповідності до пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України.

6. У відповідності до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України надати пільгу на об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, визначені в підпункті «е» підпункту 14.1.1291 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, а на об’єкти, визначені в підпункті «г» підпункту 14.1.1291 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України - за умови, якщо такі об’єкти нежитлової нерухомості не використовуються їх власниками з метою одержання доходів.

7. У відповідності до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України надати пільгу на об’єкти житлової та /або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути( положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами( положеннями).

8. Вважати таким, що втратило чинність, рішення 9 сесії сільської ради  6 скликання від 01.07.2011 року«Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

1. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову    Т.В. Галету.

Сільський голова                                                      Т.В. Галета