ТАРАНДИНЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

43СЕСІЯ 6 СКЛИКАННЯ

15 січня 2015 року

Про акцизний податок

Керуючись статтею 12, підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,

сільська рада   в и р і ш и л а :

1. Встановити на 2015 рік акцизний податок на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в розмірі 5 % від вартості (з податком на додану вартість).

2. Затвердити Положення про акцизний податок для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України (додається).

3. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Т.В. Галету.

Сільський голова                                                                           Т.В. Галета