ОСТАПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від ______________________

Про організацію оплачуваних

громадських робіт на 2012 рік

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про зайнятість населення», Положення про порядок проведення та організації оплачуваних громадських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 року № 839, Програми зайнятості населення Остапівської сільської ради на 2011 – 2012 рік та з метою надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, виконком сільської ради:

ВИРІШИВ:

1.                                 Визначити такими, що відповідають потребам територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку види оплачуваних громадських робіт:

-         благоустрій територій населених пунктів сільської ради;

-         ремонт об’єктів соціальної сфери села, що знаходяться на балансі.

2.                                 Затвердити перелік об’єктів, на яких передбачено проведення оплачуваних громадських робіт (додаток).

3.                                 Сільському голові:

-         до _________ р. створити додаткові робочі місця для організації та проведення оплачуваних громадських робіт;

-         укласти договір(и) про спільну діяльність з організації оплачуваних робіт з Лубенським міськрайонним центром зайнятості.

4.                                 Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                           П.М.Остапко

Перглянути додатки до проекту рішення "Про організацію оплачуваних громадських робіт на 2012 рік"