НОВАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________сесії шостого скликання

Про    Порядок      передачі   в   оренду    майна

комунальної         власності            Новаківської

територіальної  громади, Методику  розрахунку

та   порядок     використання    плати  за оренду,

типові форми договорів оренди

Відповідно до статті 143 Конституції України, пункту  5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Цивільного та Господарського кодексів України ,  сільська  рада

в и р і ш и л а :

1.Затвердити  :

Порядок передачі в оренду     майна    комунальної      власності Новаківської територіальної громади;   (Додаток 1)

Методику розрахунку і порядок використання  плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади;   (Додаток 2)

Типові форми договорів оренди цілісного майнового комплексу, оренди нерухомого майна та іншого окремого,  індивідуально визначеного майна спільної власності Новаківської територіальної громади . (Додатки 3,4)

2. Підприємствам, установам, організаціям, які уповноважені управляти та є орендодавцями майна комунальної власності громади:

2.1. При передачі майна   в оренду керуватися затвердженими Порядком, Методикою та типовими формами договорів оренди.

2.2. Привести чинні договори оренди у відповідність до затверджених Порядку, Методики та типових форм договорів оренди.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий комітет Новаківської сільської ради.

Сільський голова                                                                 Л.М.Кісенко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про Порядок передачі в оренду майна комунальної власності Новаківської територіальної громади, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди"