НОВАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від

Про  встановлення  ставки

транспортного    податку

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, відповідно до статті 143 Конституції України, відповідно до пункту 10.2 статті 10, статті 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статей 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Новаківська сільська рада

в и р і ш и л а:

11.    Встановити на 2017 рік ставку транспортного податку, з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення 3 сесії сільської ради 7скликання від 26.01.2016 № 04-3/2016 «Про встановлення ставки транспортного податку».

3. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського  голову Новаківської сільської ради Кісенко Л.М.

Сільський  голова

Новаківської сільської ради                                                              Л.М. Кісенко