Вищебулатецька сільська рада

Лубенського району Полтавської області

50 сесія   6 скликання

30 січня 2015 року

Про внесення доповнення до рішення

сесії Вищебулатецької сільської ради

від 16.01.2015 року «Про встановлення

ставок податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки»

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів,відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись статтями 12, 266 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

сільська рада вирішила:

доповнити рішення 49 сесії 6 скликання Вищебулатецької сільської ради від 16.01.2015 року «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» наступним пунктом:

- Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості (магазини та торгівельні комплекси), що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, на рівні 0,5 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

Сільський голова                       С.В.Остапко