БЕРЕЗОТІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П'ятдесят восьма сесія шостого скликання

27.01.2015 р.

Про встановлення ставки

транспортного податку

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, відповідно до статті 143 Конституції України,керуючись пунктом 10.2 статті 10, статтею 267 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на 2015 рік ставку транспортного податку, з розрахунку на календарний рік, у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.
  2. Секретарю сільської ради Н.І.Пузь оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Н.В.Білокур.

Сільський голова                                                Н.В.Білокур