БЕРЕЗОТІЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П'ятдесят восьма сесія шостого скликання

27.01.2015 р.

Про встановлення ставок податку на нерухоме

майно, відмінне від земельної ділянки

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків і зборів, відповідно до статті 143 Конституції України, керуючись статтями 12, 266 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) та статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. 1. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

2. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

3. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

4. Встановити на 2015 рік ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, на рівні 1 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

5. Пільги зі сплати податку надаються у відповідності до пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України.

6. У відповідності до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України надати пільгу на об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, визначені в підпункті «е» підпункту 14.1.1291 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, а на об’єкти, визначені в підпункті «г» підпункту 14.1.1291 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України - за умови, якщо такі об’єкти нежитлової нерухомості не використовуються їх власниками з метою одержання доходів.

7. У відповідності до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України надати пільгу на об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

8. Вважати таким, що втратило чинність, рішення п'ятдесятої сесії Березотіцької сільської ради шостого скликання від 20.06.2014 р. «Про внесення змін до рішення від 24 червня 2011 року «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

9.Секретарю сільської ради Пузь Н.І. оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Білокур Н.В.

Сільський голова                                                Н.В.Білокур