Сесыя рай ради

Голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО підписала розпорядження про скликання чергової дев′ятої  сесії районної ради восьмого скликання, пленарне засідання якої відбудеться  21 грудня 2021 року о 10 годині, з дотриманням умов карантинного режиму.

1. Пленарне засідання чергової дев′ятої сесії Лубенської районної ради восьмого скликання провести за адресою:м.Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19 (актова зала).

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

• Звіт голови Лубенської районної ради за період роботи з 08 грудня 2020 року по 07 грудня 2021 року.
  • Про районний бюджет Лубенського району на 2022 рік.
  • Про внесення змін до складу президії районної ради.
  • Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 р. «Про постійні комісії Лубенської районної ради восьмого скликання».
  • Про внесення змін до рішення 3 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №-88-ІІІ від 16.02.2021р. «Про затвердження передавального акту Оржицької районної ради».
  • Про затвердження звіту «Про незалежну оцінку майна нежитлових будівель розташованих за адресою: м.Лубни, вул.Шевченка, буд.18, Полтавська область».
  • Про затвердження ліквідаційного балансу Лубенського районного трудового архіву.
  • Про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку голови Лубенської районної ради.
  • Різне.

3. Відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності районної ради та роботи зі зверненнями громадян виконавчого апарату Лубенської районної ради забезпечити організаційні заходи щодо підготовки та проведення сесії.