Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України (із змінами), районна рада

ВИРІШИЛА:

1.     Призначити Пучку Олену Юріївну на посаду головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико - санітарної  допомоги.

2.     Доручити голові Лубенської районної ради Дядечку О.І. заключити контракт з головним лікарем Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги  Пучкою Оленою Юріївною у встановленому порядку.

3.     Доручити головному лікарю Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Пучці Олені Юріївні забезпечити державну реєстрацію закладу згідно з чинним законодавством України.

4.     Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 24.05.2011 «Про призначення головного лікаря комунального підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенського району Полтавської області».

5.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                             О.І.Дядечко