Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання Загальнодержавної Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", Указів Президента України вiд 06.12.2005 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення» та вiд 27.01.2010 № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати з 01.11.2011 Вовчицьку дільничну лікарню в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

2. Районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити дотримання чинного законодавства України щодо попередження працівників Вовчицької дільничної лікарні про наступне їх вивільнення у зв’язку із реорганізацією, проведення відповідних розрахунків по оплаті праці, тощо.

2.2. Забезпечити витрати на утримання Вовчицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у 2011 році за рахунок коштів, передбачених на утримання галузі охорони здоров’я району.

2.3. Врахувати витрати на утримання Вовчицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини при формуванні проекту районного бюджету на 2012 рік.

2.4. Вирішити питання щодо кадрового забезпечення Вовчицької амбулаторії загальної  практики сімейної медицини.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                       О.І. Дядечко