Відповідно до статей  43 та 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до додатку до рішення п’ятої сесії шостого скликання від 18 лютого 2011 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2011 рік» та доповнити його розділом  VII «Заходи з підготовки та відзначення  20 річниці незалежності України» (додаються).

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                                  О.І. Дядечко