день рятівника 2024

Шановні працівники аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, цивільного захисту та інших спеціальних формувань!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Вони  цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Утверджуючи добро і милосердя ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. А в період війни на ваші плечі лягає ще більше обов’язків і відповідальності.

Дякуємо за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і з наслідками воєнної агресії. Впевнені, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів.

Нехай мир і злагода запанують у ваших родинах і в нашій Україні!