З рІЗДВОМ

Шановні жителі Лубенщини! Дорогі віряни!

Щиро вітаємо усіх вас з Різдвом Христовим!
Сьогодні мільйони українських родин зберуться разом біля святкового різдвяного столу. В спільній молитві ми дякуватимемо Богу за терпіння і проситимемо подальшого благословення для України.
Різдво Христове – це свято давніх українських звичаїв, які століттями єднали нашу націю, робили міцнішою і сильнішою. Воно завжди асоціюється із затишком та родинним теплом.

Сьогодні ми будемо також згадувати тих, хто поклав своє життя за Україну, наших Захисників та героїв, які не зможуть бути поруч з рідними за святковим столом. Але ми віримо, що вони є вічними янголами-охоронцями своїх родин та України.
Щиро дякуємо кожному воїну, який нині захищає нас в зимових окопах та стоїть на сторожі безпеки нашої рідної України.
Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки!

Смачної куті, веселої коляди та віри у краще!

З Різдвом Христовим!
Христос рождається! Славімо Його.

З найщирішими вітаннями

Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО