торгов
     Торговельна справа – одна з найдавніших в історії людства. Колись давним-давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу. Торгівля – одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним.
      Бажаємо всім працівникам торгівлі Лубенщини найміцнішого здоров’я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, миру і злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці і зростання добробуту!
      Нехай ваша робота приносить людям радість, а у відповідь ви завжди отримуйте тільки подяки і радісні посмішки! Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.
     Мирного життя та мирного Вам неба!🇺🇦💛💙
З повагою,
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО