27 червня, напередодні відзначення державного свята - Дня Конституції України, заступник голови Лубенської районної ради Оксана ЦИМБАЛ зустрілася з учасниками добровільного формування «Самооборона Лубенської міської територіальної громади №1», користуючись нагодою, звернулася зі словами подяки та вдячності до усіх добровольців, виконала приємну місію, вручивши Подяку Полтавської обласної ради - Сергію Горшньову, старості Мгарського старостинського округу Лубенської ТГ, Почесну Грамоту Лубенської районної ради – Володимиру Кравченку, Подяку Лубенської районної ради – Михайлу Ковальову – добровольцям групи оперативного реагування ДФ «Самооборона Лубенської міської територіальної громади №1» за активну життєву і громадську позицію, участь у добровільному формуванні та з нагоди Дня Конституції України.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну та сильнішає віра в перемогу нашого народу. Нехай Головний Закон України й надалі гарантує втілення мрій і сподівань на краще мирне й щасливе життя у нашій державі.
Ми – сильні! Ми -вільні! Ми Переможемо!💙💛🇺🇦

Конституція 1