Знову Пирятинщина в жалобі...Знову – втрата…3 червня на війні загинув житель села Нові Мартиновичі Євген Нечаєв.
Євген народився 20 червня 1995 року. Навчався у Новомартиновицькій та Пирятинській школі № 4. Освіту маляра-штукатура здобув у Прилуцькому професійному ліцеї. Строкову військову службу проходив у місті Харкові.
У перший же день війни Євген став на захист Батьківщини, служив у 72-й ОМБР ім.Чорних Запорожців, у підрозділі займав посаду стрільця-санітара третьої механізованої роти І механізованого батальйону. Загинув в результаті бойових дій під час здійснення ворогом артилерійського обстрілу із системи «Град» в районі села Врубівка Донецької області. Без єдиного сина залишилися батьки…
Герої щодня гинуть у страшній кровопролитній війні, розв`язаній на нашій землі росією! Але вони навічно лишаються в серцях людей! Вічна і світла пам'ять захиснику, вірному сину України Євгену Нечаєву!
Прощання з Героєм відбудеться у вівторок, 7 червня, об 11:00, у селі Нові Мартиновичі. О 10:30 від Пирятинського КГЦ до села від'їжджатиме автобус.
Євген Нечаєв