FB IMG 1648621488214Сьогодні минають роковини з дня загибелі Василенка Андрія Васильовича.

Василенко Андрій Васильович народився 24 січня 1975 року у селі Хейлівщина Чорнухинського району Полтавської області.
Закінчив Хейлівщинську загальноосвітню школу. Пройшов строкову службу у Збройних Силах України. Працював механізатором у СТОВ імені Чапаєва.
9 серпня 2014 року був мобілізований на захист України та направлений у військову частину 0796 у м. Новоград­Волинський Житомирської області. Боєць інженерно-будівельної роти. Солдат.
Коли Андрій Василенко захворів, від госпіталізації в санітарну частину відмовився. За словами товаришів по службі, не хотів, щоб хтось подумав, що він вирішив «відкосити» від бойових дій у зоні АТО, адже за тиждень Андрія разом з іншими мобілізованими мали відправляти на Донбас.FB IMG 1648621491775
30 березня 2015 року Андрій Василенко був днювальним роти, як і зазвичай ніс службу на посту в казармі. Інші військовослужбовці пішли на навчання, а коли повернулися, вже не застали Андрія живим. За даними судмедекспертизи, причиною смерті бійця стала серцево-легенева недостатність.
Похований у с. Хейлівщина.