FB IMG 1644061972009Сьогодні, 5 лютого свій  День Народження святкує заступник голови Лубенської районної ради, депутат Лубенської районної ради VIII скликання Цимбал Оксана Вікторівна.
Шановна Оксано Вікторівно!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть щирі привітання та побажання з Днем народження.
Здоров’я Вам міцного, щасливих днів, вдалих звершень, добрих справ. Нехай вас ніколи не покидає Віра, Надія і Любов!
Щоб у Вашій прекрасній родині завжди  панував  мир і злагода, а доля  була завжди прихильною до Вас, даруючи незрадливу удачу, вірних друзів  і надійних однодумців.
Зичу Вам нових професійних звершень, мрії хай втілюються у життя та приносять бажану радість і гордість за нові успіхи!
З Днем народження!

З повагою,