malyunok statistikaВід імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди професійного свята.

Статистика – це мова цифр, це - наука. Немає вагоміших та сильніших аргументів, аніж статистичні дані. Статистика відображає реальний стан усіх сфер життєдіяльності, відіграє важливу роль у підвищенні якості й змісту інформаційних потоків, які впливають на імідж та інвестиційну привабливість нашого регіону, дає можливість розробляти перспективні плани, програми соціально-економічного розвитку,  які спрямовані на поліпшення добробуту лубенців.

Відповідальність, об'єктивність, ініціативність та оперативність є критеріями оцінки вашої професійної діяльності та надійною гарантією своєчасного надходження достовірної інформації споживачам.

Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю та побажання невичерпної енергії, міцного здоров'я, професійних успіхів та злагоди в родинах.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                 Тетяна КАЧАНЕНКО