натаріусВід щирого серця та з великим задоволенням вітаємо Вас з професійним святом – Днем нотаріату.

Нотаріус відіграє важливу роль у громадському житті, у підприємництві, у суспільних процесах загалом. Завдяки вашій праці реалізовуються права і законні інтереси громадян, організацій, установ.

Ваша праця є елементом розбудови правової демократичної держави. Нотаріат розвивався і формувався з іншими важливими інституціями незалежної України. І сьогодні він є важливою професійною ефективною галуззю, яка має свої традиції, свій кодекс і взаємну солідарність.

Сьогодні я від імені Лубенської районної ради, від себе особисто і від імені депутатів районної ради  вітаю всіх нотаріусів із професійним святом, бажаємо усьому нотаріальному співтовариству, кожному нотаріусу зокрема, професійного зростання, високої довіри і поваги від людей. Хочемо побажати усім вам міцного здоров’я, щастя, наполегливості та успіхів у праці, натхнення на щодень, рясних Божих благословінь.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                                        Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради