Раїсо Олександрівно, Ваш життєвий шлях не легкий, але цікавий, наповнений глибоким змістом. Сьогодні Ви - енергійна, життєрадісна, повна нових задумів та ідей.

Але найголовніше те, що Ви дійсно знайшли своє покликання у житті. Пам’ятайте, не кожній людині вдається реалізувати себе і свій потенціал, але Ви приємний виняток із правил.

Бажаємо продовжувати діяти у такому ж дусі, реалізовувати свій потенціал. Міцного здоров’я, любові і щастя, невичерпного потоку енергії, який супроводжуватиме Вас протягом усього життя. Захоплюємося Вами і Вашою працьовитістю!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                                                                               Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради