шахиПрийміть найщиріші вітання з нагоди Дня шахів в Україні!

Вже багато років поспіль за рішенням ФІДЕ (Всесвітньої шахової федерації) 20 липня відзначається Міжнародний день шахів, а з 2012 року – і в нашій державі.

Шахи – це інтелектуальний вид спорту з давніми історичними традиціями та потенційними можливостями. Гра в шахи розвиває логічне мислення, просторову уяву, уважність і цілеспрямованість, сприяє розвитку пам`яті, формує витримку та почуття відповідальності за доручену справу, здатність до самоаналізу та самостійного прийняття рішень.

Заняття цим видом спорту поєднують у собі дивовижні якості: глибокий розрахунок, рішучість і тверду волю, які потрібні кожному у повсякденному житті. Не випадково в шахи багато століть грають мільйони людей в усьому світі, а для декого вони стають професією.

Отже, це не лише інтелектуальна і захоплива гра, а й важлива складова гармонійного розвитку людини.

У цей день вітаємо всіх шахістів району та любителів цієї мудрої гри зі святом.

Зичимо вам творчої наснаги, енергії, постійного вдосконалення своєї майстерності, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих перемог як у шахах, так і в житті!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                 Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради