Івана купалаШановні жителі Лубенщини!

Прийміть щирі вітання із найцікавішим святом – Івана Купала, яке дарує нам липень. Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла та світла і виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.

Нехай магічний купальський вогонь надасть вам сили духу в починаннях добрих справ. Принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком ваші оселі, вбереже від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням. Нехай добробут і злагода запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими та розумними ваші діти.

Гарного всім настрою, щастя, здійснення заповітних мрій та радості від життя.

Зі святом вас!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                          Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради