зустріч з БіленькимПід час сьогоднішньої зустрічі з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким обговорили перспективи існування районних рад та їх повноваження. Радує, що мене й моїх колег-очільників решти районних рад області почуто і в особі Олександра Юрійовича ми побачили розуміння існуючих проблем, пов'язаних з браком фінансування, неврегульованості законодавства щодо функціонування цих органів влади. Імпонує далекоглядність, чітке стратегічне бачення очільника обласної ради, який теж поділяє думку щодо важливості грунтовного вивчення питання функціонування рад на місцях, розуміння їх повноважень. Варто пам'ятати, що система районних рад - це один з елементів побудови демократичного суспільства, до якого всі ми прагнемо. І саме зараз є надзвичайно багато проблем, з якими постійно звертаються громадяни, є чимало питань виключно районного рівня, які повинні бути у сфері управління районних рад.
Тож разом з колегами маємо чітку позицію та спільне бачення нашої роботи.
 зустріч з Біленьким 1зустріч з Біленьким 2