Саме напередодні  Дня Святого Миколая, в час, коли здійснюються усі мрії, а надто дитячі, у Вовчицькому ліцеї відбулося свято «Сузір’я талантів».  Участь у заході взяли голова обласної ради Олександр Біленький, голова районної ради Тетяна Качаненко, в.о.голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, заступник міського голови Ірина Харченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, депутат міської ради, начальник управління освіти міськвиконкому Мирослав Костенко, Вовчицький староста Ольга Козловська та інші.

Ось вже п’ятий рік поспіль ТОВ «Баришівська зернова компанія» нагороджує кращих учнів ліцею: відмінників, спортсменів, переможців обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів тощо. Традиційно чарівним посланцем виступив депутат обласної ради, регіональний директор компанії Василь Стасовський.

Робоча поїздка Олександра Біленького та Тетяни Качаненко продовжилася візитом до Чорнухинської об’єднаної громади. Там обговорили з головою громади Олександром Василенком проблемні питання громади, Тетяна Качаненко окреслила своє бачення майбутньої співпраці між районом та ОТГ. Також спільно обміркували підготовку урочистих заходів, присвячених 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, уродженця Чорнухинщини. Річниця відзначатиметься на державному рівні у 2022 році.