14 День ліквідатораДень вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - це ще одна нагода згадати ліквідаторів - людей мужніх, героїчних, що стали на боротьбу з невидимим ворогом - «мирним атомом» та вкотре подякувати «чорнобильцям» за їх відвагу, вірність громадянському обов’язку, глибокий патріотизм, який проявили ліквідатори, ліквідовуючи наслідки аварії на ЧАЕС, за громадську активність, якою наділені «чорнобильці» сьогодні,   будучи членами потужних громадських організацій укрупненого Лубенського району, гуртуючись разом навколо спільних проблем – підірваного здоров’я, потреб оздоровлення, відстоювання соціальних гарантій.

Вічна пам’ять усім, кого, на превеликий жаль, немає серед нас. Здоров’я та довголіття, подальшої активності та згуртованості «чорнобильцям». Нехай сонце зігріває Вас, шановні ліквідатори, своїм теплом ще багато-багато років.

Голова районної ради                                                                Т.П.Качаненко