unnamed 2У  променях сонця і тепла,  турботах про  територіальну  громаду  та її мешканців,   зустрічає свій ювілейний день народження  добропорядна, дієва жінка,  щирої душі  та доброго серця людина,  очільниця Духівської сільської ради Валентина Григорівна Далада. Не одне скликання люди довіряють їй цю відповідальну посаду, що вимагає і  професіоналізму,  і  рішучості,  і радикальних дій, і небайдужості та людяності. Всі  ці  риси притаманні іменинниці, тож  вона вправно господарює,   живе  справами односельців, докладаючи значних зусиль  та використовуючи  особистий творчий  потенціал, знання, вміння, комунікабельність,  готовність  до тісної співпраці з місцевими аграріями, фермерами аби спільними  зусиллями  вирішувати проблеми сіл територіальної громади, яку очолює. Бажаємо, Валентино Григорівно, щоб  у Вас і надалі все вдавалося: авторитет, який заслужили  працею і добром,  притягував до Вас щирих людей, надійних помічників, у  домі панували  злагода та добробут, радості додавали  успіхи зроблених справ, а  душевне тепло  та комфорт  дарували Вам  найрідніші та найдорожчі серцю люди!

Голова районної ради                                                                    Г.М.Угляниця